Vítej u nás, Betano!

Společnost Kaizen Gaming Ltd., vlastnící značku Betano, v únoru 2022 jako vůbec první zahraniční společnost obdržela licenci pro provoz hazardních her na Českém trhu a my gratulujeme! Konečně jsme se dočkali nového a velkého hráče u nás.

Betano působí v Německu, Portugalsku, Řecku, Rumunsku, Bulharsku, Kypru, Brazílii a Chile a jde o jednu z největších sázkových společností v těchto zemích. Nyní už oficiálně taky v ČR.

V červnu 2022 jsem se stal affiliate partnerem Betana a když se registrujete přes odkazy a bannery na této stránce nebo mém instagramu/telegramu, obdržíte krásné vstupní bonusy a podpoříte tím zároveň i můj projekt. Já se Vám za to odvděčím různými dárky, protože Vaše nicky uvidím v databázi registrací. Můžeš využít také můj promokód "NHLGOD" při registraci.

Bonusy:

Každý nově registrovaný uživatel se může těšit na vstupní bonus v hodnotě až 3 000 Kč + 300 Kč a 50 free spinů za úspěšně dokončenou registraci (ověření totožnosti, platební metody a nastavení herních limitů).

Základní informace:

Registraci můžete kompletně celou provést on-line a během pár minut. Vklady a výběry můžete provádět přes platební kartu, bankovním převodem, Paysafecard nebo Skrill.

Betano je kompletně v češtině včetně podpory, má aplikace pro Android i Apple, live streamy zápasů a využít můžete taky on-line casina.

Proč právě Betano?

Betano oproti konkurenci nabízí řadu výhod, však posuďte sami, níže jsou vypsané základní výhody téhle sázkovky.

  • Vstupní bonus: 100% až do 3 000 Kč podle výše Vašeho prvního vkladu.
  • Odměna: Za dokončení registrace a ověření účtu 300 Kč.
  • Bet Builder: Různé příležitosti ze stejného zápasu na jednom tiketu.
  • Max Kurz: Nejvyšší kurzy na vítěze zápasu na celosvětovém trhu (označeno MK)
  • Vyžádat sázku: Bookmaker Betana Vám vypíše individuální kurz na cokoliv si budete přát.
  • Cash Out: Svůj tiket si můžete nechat vyplatit už během zápasu.
  • Mise: Sázky ZDARMA v hodnotě až 500 Kč na velké zápasy a události několikrát týdně.
  • Dostatečný náskok: Když Váš tým/hráč vede během zápasu, Betano Vám předčasně vyhodnotí tiket jako výherní a to i v případě, že soupeř nakonec zápas otočí nebo remizuje. Platí to u hokeje (o 3 branky), fotbalu (o 2 branky), basketbalu (o 20 bodů), házené (o 6 branek), volejbalu (o 2 sety) a tenisu (o 2 sety nebo první set 6:0/6:1).

Co na to všechno říkáte? Já jsem maximálně spokojen a věřím, že vy budete taky. Osobně pravidelně využívám všechny dostupné “mise”, “maximální kurz”, “bet builder” a hlavně “dostatečný náskok”, který mi zachránil několik tiketů i během NHL sezóny.

Registrujte se ještě dnes přes tento odkaz a začněte si užívat všech bonusů a nabídek pořádné a světové sázkové kanceláře. Sdílejte tuhle informační stránku i svým přátelům a navyšme společně naše výhry na maximum.