KONTAKT

FAQ

Premium členství zahrnuje předzápasové (premium) tipy, občasné live sázení a možnou individuální konzultaci ohledně správného moneymanagementu k efektivnímu růstu zisku.

Ano můžeš, veškerou analytickou práci dělám já. Ty ode mě každý den obdržíš notifikaci s informací na který zápas, za kolik a jak máš vsadit. Nebo jednoduše klikneš jen na můj poslaný tiket, změníš částku a potvrdíš ji přímo v aplikaci sázkovky. Mezi mé klienty patří studenti, podnikatelé i ženy na mateřské.

Tipy přidávám s dostatečným časovým předstihem na web do Premium sekce a zároveň je klientům posílám i na e-mail, případně Telegram. Notifikace si můžeš nastavit v sekci můj účet.

Ano, klientům vždy tip posílám v textové formě a přidávám k tomu i svůj vsazený tiket, který si mohou rozkliknout a tak si ověřit jeho pravost i výšku kurzu. Od roku 2022 jsou mé tikety dostupné i ve statistikách, aby je neviděli pouze klienti.

K sázení využívám všechny dostupné sázkové kanceláře v ČR a doporučuji to všem, kteří chtějí maximalizovat své zisky. Vždy sázím tip tam, kde je zrovna nejvyšší kurz a tahle maličkost ve výsledku dělá rozdíl několik tisíců Kč měsíčně. Každopádně mé tipy najdete a můžete sázet klidně i u jedné vaši oblíbené sázkovky. Mrkněte do sekce Kde sázet a využijte mých affil odkazů k bonusům při registraci.

Díky platební bráně budeš mít členství aktivní do pár minut od zaplacení a tentýž den si s námi můžeš i vsadit.

Další často kladené otázky