Často kladené otázky

Neváhej mě kontaktovat pokud zde nenajdeš odpověd na tvou otázku.

Sázení

Sázení jako hlavní zdroj příjmu nedoporučuji. Doporučuji sázení se mnou vnímat spíše jako investiční příležitost s krásným zhodnocením (kolem +150% ročně), příjemný přivýdělek a zároveň koníček.

Měsíčně si sázením vydělám průměrně kolem 30 000 Kč. Každý měsíc je samozřejmě jiný.

Ano můžeš, veškerou analytickou práci dělám já. Ty ode mě každý den obdržíš notifikaci s informací na který zápas, za kolik a jak máš vsadit. Nebo jednoduše klikneš jen na můj poslaný tiket, změníš částku a potvrdíš ji přímo v aplikaci. Mezi mé klienty patří studenti, podnikatelé i ženy na mateřské.

Historii a úspěšnost všech mých tipů od založení projektu najdeš v sekci statistiky.

K pěknému přivýdělku doporučuji mít kapitál alespoň 5 000 Kč / 200 €. Samozřejmě zde platí pravidlo: čím vyšší kapitál, tím vyšší zisky.

K sázení využívám všechny dostupné sázkové kanceláře v ČR a doporučuji to všem, kteří chtějí maximalizovat své zisky. Vždy sázím tip tam, kde je zrovna nejvyšší kurz a tahle maličkost ve výsledku dělá rozdíl několik tisíců Kč měsíčně. Každopádně mé tipy najdete a můžete sázet klidně i u jedné vaši oblíbené sázkovky. Mrkněte do sekce Kde sázet a využijte mých affil odkazů k bonusům při registraci.

Projekt jsem založil v roce 2014 a od té doby samozřejmě pár měsíců ve ztrátě skončilo, každopádně důležitá je dlouhodobá úspěšnost a tu Vám můžu garantovat. 90% měsíců končí v zisku.

Ano, klientům vždy tip posílám v textové formě a přidávám k tomu i svůj vsazený tiket, který si mohou rozkliknout a tak si ověřit jeho pravost i výšku kurzu. Od roku 2022 jsou mé tikety dostupné i ve statistikách, aby je neviděli pouze klienti.

Rád bych do statistik přidal všechny své vsazené tikety, ale některé sázkovky bohužel sdílení tiketů nepovolují, a tak to nemám jak udělat. Každopádně doufám, že to v budoucnu všechny povolí a nebude s tím problém.

Na webu najdete i sekci Free tipy, kam dávám pár tipů týdně. Sledujte mě na Instagramu a Telegramu, kde občas zveřejním i nějaké Premium tipy zdarma.

Členství

Denně trávím studováním NHL zápasů a vybíráním těch nejlepších tipů několik hodin, proto své služby zpoplatňuji. Investice v podobě poplatku za členství se Vám vrátí už za pár dní.

O výběr a analýzy tipů se starám pouze já a od roku 2022 mi v tom pomáhá i náš nový program, který pracuje s umělou inteligencí a hodnotné tipy najde daleko rychleji.

Premium členství zahrnuje předzápasové (premium) tipy, občasné live sázení a možnou individuální konzultaci ohledně správného moneymanagementu k efektivnímu růstu zisku.

Měsíčně klientům zveřejním průměrně 85 tipů a vždy s dostatečným časovým předstihem.

Tipy přidávám s dostatečným časovým předstihem na web do Premium sekce a zároveň je klientům posílám i na e-mail, případně Telegram. Notifikace si můžeš nastavit v sekci můj účet.

V sekci Premium tipy si můžeš vybrat délku členství i způsob platby.

Párkrát jsem tuhle metodu zkoušel, ale nemám s ní nejlepší zkušenosti hlavně kvůli poctivosti ostatních lidí a proto už tuhle variantu nenabízím.

Samozřejmě. Zaplatit můžeš i bankovním převodem, PayPalem nebo třeba PaySafeCard. Stačí mě kdekoliv kontaktovat a na případné alternativě se domluvíme.

Díky platební bráně budeš mít členství aktivní do pár minut od zaplacení a tentýž den si s námi můžeš i vsadit.

To je samozřejmě individuální. Záleží především na tvém kapitálu a cíli, kterého chceš dosáhnout. Napiš mi soukromou zprávu a já ti pomůžu se správným money managementem.

Pokud si vybereš levnější předplatné, tak se ti automaticky členství prodlužuje po zvolených intervalech. Kdykoliv můžeš předplatné jednoduše zrušit v sekci můj účet jedním kliknutím. Není potřeba psát žádosti o ukončení. Nebo můžeš při výběru zvolit jednorázovou platbu.

V sekci statistiky najdeš veškeré tipy od založení stránky v roce 2014 (premium, live i extra tipy).

Sleduj mě na sociálních sítích, kde občas probíhají soutěže o Premium členství zdarma.