Od roku 2021 spolupracuji se sázkovou kanceláří Fortuna a každý, kdo se registruje přes můj partnerský odkaz, obdrží na účet Fortuny bonus 6 300 Kč, který můžete prosázet, zhodnotit nebo i vybrat na svůj bankovní účet. Registraci můžete udělat kompletně on-line a zabere Vám jen 10 minut.

Jak na to ?

Požadavky: Vklad: 3 000 Kč💰 Doba připsání bonusu: 21 dní ⏳ Odměna: 6 300 Kč 🎁

1. Registrační formulář

Otevřete registraci u Fortuny přes můj partnerský odkaz (REGISTRACE), z nabídky bonusů vyberte “Bonus 6 000 Kč na první sázky”, vyplňte registrační údaje a klikněte na pokračovat.

2. Ověření e-mailu

Mrkněte do své e-mailové schránky a potvrďte svůj e-mail v doručené poště od Fortuny. Vaše dočasné konto je nyní úspěšně založeno.

3. Plnohodnotné konto

Přihlašte se na webu ifortuna.cz nebo v appce Fortuna a dokončete plnohodnotné konto (doplňte platební metodu, nastavte herní limity a ověřte svou totožnost). Po úspěšném potvrzení obdržíte první bonus v hodnotě 300 Kč.

4. První vklad a bonus

Vložte si na svůj herní účet libovolnou částku (doporučuji 3 000 Kč pro maximální bonus) a budete mít 21 dní na to, abyste uzavřeli sázky v hodnotě 10x výše vašeho bonusu (t.j. 24 000 Kč) s kurzem nad 2.00. Prvních 20% bonusu Vám Fortuna vyplatí už po vsazených 4 800 Kč.

Tip: Doporučuji bonus využít na maximum, ale vložit si můžete klidně jen třeba 1 000 Kč (bonus bude 2 000 Kč a prosázet musíte 8 000 Kč). Máte na to 3 týdny času a stihnete to i s rezervou.

5. Užívejte zdarma 6 300 Kč

To je vše, 6 300 Kč máte na účtě a můžete s nimi naložit, jak chcete.

Myslím si, že je to skvělá odměna za 10 minut času a dokonce to celé můžete udělat on-line z pohodlí domova. Rozhodně toho využijte. V případě dotazů mrkněte na FAQ nebo mě kontaktujte na info@nhlgod.cz, případně i na Instagramu.

O Fortuně

Fortuna je historicky první sázková kancelář na území České republiky, její vznik se datuje do roku 1990. Aktuálně je druhou největší sázkovou kanceláří u nás a mezi uživateli velmi oblíbená. Kromě krásných a pravidelných bonusů svým uživatelům nabízí mobilní aplikaci, rychlé vklady i výběry, live streamy, live chat a nekonečný počet vypsaných kurzů na veškeré sporty i události na světě.

Ano, registrace u Fortuny je samozřejmě zcela zdarma. Pokud dokončíte registraci i s ověřením identifikačních údajů, získáte navíc i uvítací bonus 6 300 Kč.

Plnohodnotná registrace Vám zabere zhruba 10 minut času a celou ji uděláte on-line.

Za nejvýhodnější bonus považuji “vsaď až 500 Kč a získej 2x víc!”, ale můžete zvolit třeba i “200% bonus až 6000 Kč” nebo “casino balíček až 50 000 Kč”. Záleží na Vás, každopádně si vždy přečtěte podmínky daného bonusu.

Ano, jakmile ti bonus přistane na Fortuna účtu, můžeš si ho vybrat na svůj bankovní účet nebo ho prosázet. Záleží na tobě.

Bohužel ne. Pro získání vstupního bonusu je potřeba dokončit kompletní registraci i s ověřením identifikačních údajů. Vše lze udělat on-line.

Fortuna promo kód kód slouží k načtení bonusů. Naše stránka fortunabonus.cz Vám zaručí, že po kliknutí na tlačítka / bannery se vám načte maximální výška bonusů. Promo kód v registračním formuláři netřeba vyplňovat. V políčku bonus vyberete ten, který chcete použít a promo kód Fortuna se vám načte automaticky.

Nejpohodlnější a nejrychlejší je způsob ověření identity přes internetbanking on-line. Pokud ale máte účet u některé z bank, které toto ověření nepodporují, musíte svou totožnost ověřit na kterékoliv pobočce Fortuny. Stačí sebou vzít jen občanský průkaz (případně pas nebo řidičák).

Aktuálně to jsou: Česká spořitelna, Moneta Bank, Air bank, ČSOB, Poštovní spořitelna, Equa Bank a Komerční banka.

Dočasné konto, u kterého nebyla plně dokončena registrace, lze využívat po dobu 30 dnů. Součet všech vkladů nemůže být vyšší než 3000 Kč. Dočasné konto nelze využívat na hotovostní vklady a z účtu nelze vybírat. Pokud nedokončíte proces registrace ve lhůtě 30 dnů, tak vám veškeré výhry propadnou a budete mít pouze nárok na vrácení nevyčerpaného vkladu.

Kompletní registraci lze dokončit v aplikaci nebo na webu Fortuny ve třech krocích: ověření identity, připojení platební metody a nastavení herních limitů.

Vklady lze učinit online platební kartou, bankovním převodem nebo osobně na pobočce. Naopak výběry může zákazník provést jen na kamenné pobočce nebo platebním převodem. PaysafeCard, PayPal ani jiné převody a platby Fortuna v současné době nepodporuje. Skrill však můžete využít k ověření totožnosti během registrace.

Vstupní bonus je pouze pro nové zákazníky, každopádně Fortuna svým stávajícím klientům pravidelně nabízí hezké bonusy. Stačí sledovat appku, případně mít zapnuté notifikace.

Pokud si nepamatujete login i heslo, bude potřeba zavolat na bezplatnou linku 800 888 100 z telefonního čísla, které jste zadávali při registraci. Tam vám poradí, jak dále postupovat.