Registrujte se přes můj partnerský odkaz u Sazkabetu a využijte vstupního bonusu až 10 000 Kč. Sazkabet Vám dá 500 Kč ZDARMA jen za registraci a dalších až 9 500 Kč za pravidelné sázení.

Jak na to ?

Požadavky: Vklad: 100 Kč💰 Doba připsání bonusu: ihned ⏳ Odměna: 500 Kč 🎁

1. Registrační formulář

Otevřete registraci u Sazkabetu přes můj partnerský odkaz (REGISTRACE), zvolte si přihlašovací údaje, vyberte si jeden z nabídky bonusů (doporučuji 10 000 Kč na Sazkabet), vyplňte způsob ověření, osobní údaje a klikněte na pokračovat.

2. Ověření e-mailu

Mrkněte do své e-mailové schránky a potvrďte svůj e-mail v doručené poště od Sazkabetu. Vaše dočasné konto je nyní úspěšně založeno a máte 30 dní na dokončení plnohodnotného účtu.

3. Plnohodnotné konto

Přihlašte se na webu sazkabet.cz nebo v aplikaci Sazkabet a dokončete plnohodnotné konto (ověřte osobní údaje, nastavte herní limity a vložte první vklad na Váš účet - minimálně 100 Kč ). Po úspěšném potvrzení a prvním vkladu ihned obdržíte bonus v hodnotě 500 Kč.

4. Užívejte bonus 500 Kč

To je vše, 500 Kč máte na účtě a můžete s nimi naložit, jak chcete.

Myslím si, že je to skvělá odměna za 10 minut času a dokonce to celé můžete udělat on-line z pohodlí domova. Rozhodně toho využijte. V případě dotazů mrkněte na FAQ nebo mě kontaktujte na info@nhlgod.cz, případně i na Instagramu.

O Sazkabetu

Sazkabet, dceřiná společnost loterijního giganta Sazka a.s., je na českém sázkovém trhu pevně zakotvena již od roku 1996. Tato společnost, která je součástí mezinárodního holdingu Sazka Group vlastněného miliardářem Karlem Komárkem ml., představuje spojení tradice a inovace.

Sazka a.s. je známá především svými číselnými loteriemi jako je Sportka, která byla spuštěna již v roce 1957. V roce 2009 vstoupila Sazka s kurzovým sázením také na internet, což rozšířilo její produktovou nabídku, včetně online casina Sazka Hry zahájeného v roce 2018.

Ano, registrace u Sazkabetu je samozřejmě zcela zdarma. Pokud dokončíte registraci i s ověřením identifikačních údajů, získáte navíc uvítací bonus 500 Kč.

Plnohodnotná registrace Vám zabere zhruba 10 minut času a celou ji uděláte on-line.

Aktuálně Sazkabet za plnohodnotné konto nabízí registrační bonus 500 Kč + vstupní bonus až 10 000 Kč za pravidelné sázení, případně si můžete zvolit i jiný z nabízených bonusů.

Ano, jakmile ti bonus přistane na Sazkabet účtu, můžeš si ho vybrat na svůj bankovní účet nebo ho prosázet. Záleží na tobě.

Aktuálně to jsou: Air bank, Komerční banka, ČSOB, MONETA, Česká spořitelna, Equa bank, Era.

Dočasné konto, u kterého nebyla plně dokončena registrace, lze využívat po dobu 30 dnů. Součet všech vkladů nemůže být vyšší než 3000 Kč. Dočasné konto nelze využívat na hotovostní vklady a z účtu nelze vybírat. Pokud nedokončíte proces registrace ve lhůtě 30 dnů, tak vám veškeré výhry propadnou a budete mít pouze nárok na vrácení nevyčerpaného vkladu.

Kompletní registraci lze dokončit v aplikaci nebo na webu Sazkabetu ve třech krocích: ověření identity, připojení platební metody a nastavení herních limitů.

Peníze můžete vložit pomocí platební karty, bankovního převodu, prostřednictvím služby PayPal nebo v prodejním místě s terminálem SAZKA. Vybrat si peníze můžete přes bankovní převod nebo v prodejním místě s terminálem SAZKA.

Vstupní bonus je pouze pro nové zákazníky, každopádně Sazkabet svým stávajícím klientům pravidelně nabízí hezké bonusy. Stačí sledovat appku, případně mít zapnuté notifikace.